İHSAN TEKNİK
İNŞAAT & DOĞALGAZ & MÜHENDİSLİK & ISI SİSTEMLERİ

İhsan Teknik Bursa Doğalgaz Tesisatı

2008 yılında proje, taahhüt ve mühendislik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş olan İhsan Teknik kuruluşundan itibaren birçok başarılı işe imza atmış; 2017 yılı itibari ile de inşaat sektörüne adım atmış bulunmaktadır.

Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan birçok firmayı geride bırakarak, sektörde hatırı sayılır bir konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

Bünyesinde VAİLLANT, İMMERGAS markalarını bulunduran firmamız mühendislik hizmetlerinin yanı sıra kombi, soba, şofben vb. tüm doğal gaz ekipmanlarının satışınıda yapmaktadır.

Bugünün rekabet şartlarında orta ve uzun vadede kazanç sağlamanın doğru mühendislik çözümlerinde olduğuna inanan firmamız bir taraftan uygun fiyat, kaliteli ürün, doğru pazarlama ve müşteri memnuniyeti ile sürekli bir büyüme hedefine yürürken bir taraftanda alanında uzman mühendis ve teknik kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Gün geçtikçe gelişen, her yıl değerli müşterilerinin teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip bünyesine aktaran İhsan Teknik, ahlaklı ve dürüst ticaret mantığıyla hareket etmeyi kurumsal bir ilke edinmiştir. Başarımızın temel sebebini ürün kalitesi ve uygun fiyat politikasının yanı sıra ticaret ahlakına sahip olmamız olduğunu bize ileten siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiyle yolumuza devam etmekteyiz.Misyonumuz
Uzman ekibimizle, sektöre yenlikçi çözümler getirerek müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılayarak piyasada saygın firmalar arasındaki yerimizi alabilmek.
Vizyonumuz
Doğal gazın ulaştığı her bölgede, uzmanlaşmış bir firma olarak en kaliteli hizmeti,en kısa süre ve en düşük maliyetle ortaya çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Hedeflerimiz
Bir taraftan sektördeki yerimize ivme kazandırarak sürekli bir büyüme sağlarken bir taraftan da yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlayıp, kaliteyi hizmetle birleştirmek.
MUTLU MÜŞTERİ
TAMAMLANMIŞ PROJE
ÜRÜN
ÇALIŞAN

İhsan Teknik Hakkımızda Bilgilendirme

Gün geçtikçe gelişen, her yıl değerli müşterilerinin teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip bünyesine aktaran İhsan Teknik, ahlaklı ve dürüst ticaret mantığıyla hareket etmeyi kurumsal bir ilke edinmiştir. Başarımızın temel sebebini ürün kalitesi ve uygun fiyat politikasının yanı sıra ticaret ahlakına sahip olmamız olduğunu bize ileten siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiyle yolumuza devam etmekteyiz.


İhsan Teknik İletişim Bilgilerimiz

Elmasbahçeler Mahallesi, Mahmudiye Cd. No:23/A,
16040 Osmangazi/Bursa

    444 8 409
  bilgi@ihsanteknik.com
   Haritada Bizi Bulun